CRCW2512121KFKEG Vishay
CRCW2512121KFKEG Images
Please contact us for more photos of CRCW2512121KFKEG
Part Number CRCW2512121KFKEG
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 2512 121K Ohm 1% 1W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level CRCW2512121KFKEG
Datasheet download CRCW2512121KFKEG.pdf
Request Quotation for CRCW2512121KFKEG
CRCW2512121KFKEG Specifications
Part Number CRCW2512121KFKEG
Product Dimensions 6.3 x 3.15 x 0.6 mm
Tolerance 1 %
Case Size 2512
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Power Rating 1 W
Resistance Value 121 kOhm
Operating Temperature -55 to 155 °C
MSL Level 1
Product Depth 3.15 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 6.3 mm