M55342E02B100ART0 Vishay
M55342E02B100ART0 Images
Please contact us for more photos of M55342E02B100ART0
Part Number M55342E02B100ART0
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES THNFLM 0505 100 OHM 0.125W 0.10% 25PPM 0.01% SMD