M55342K02B301ESWL Vishay
M55342K02B301ESWL Images
Please contact us for more photos of M55342K02B301ESWL
Part Number M55342K02B301ESWL
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES THKFLM 0505 301K OHM 0.125W 0.01 100PPM 0.001% SMD