MMA02040C1783FB300 Vishay
MMA02040C1783FB300 Images
Please contact us for more photos of MMA02040C1783FB300
Part Number MMA02040C1783FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0204(1406) 178K Ohm 1% 1 4W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMA02040C1783FB300
Datasheet download MMA02040C1783FB300.pdf
Request Quotation for MMA02040C1783FB300
MMA02040C1783FB300 Specifications
Part Number MMA02040C1783FB300
Resistance Value 178 kOhm
Mounting Surface Mount
Operating Temperature -55 to 125 °C
Rad Hard No
Tolerance 1 %
Product Dimensions 3.6 mm
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Lead Finish Tin
Product Diameter 1.4 mm
Product Length 3.6 mm