MMU01020C3009FB300 Vishay
MMU01020C3009FB300 Images
Please contact us for more photos of MMU01020C3009FB300
Part Number MMU01020C3009FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0102(0805) 30 Ohm 1% 1 5W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMU01020C3009FB300
Datasheet download MMU01020C3009FB300.pdf
Request Quotation for MMU01020C3009FB300
MMU01020C3009FB300 Specifications
Part Number MMU01020C3009FB300
Product Dimensions 2.2 mm
Case Size 0102(0805)
Mounting Surface Mount
Power Rating 0.2 W
Tolerance 1 %
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 125 °C
Resistance Value 30 Ohm
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Product Diameter 1.1 mm
Product Length 2.2 mm