MMU01020C3921FB300 Vishay
MMU01020C3921FB300 Images
Please contact us for more photos of MMU01020C3921FB300
Part Number MMU01020C3921FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0102(0805) 3.92K Ohm 1% 1 5W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
Category Resistor
Family Resistor Fixed Single-Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMU01020C3921FB300
Datasheet download MMU01020C3921FB300.pdf
Request Quotation for MMU01020C3921FB300
MMU01020C3921FB300 Specifications
Part Number MMU01020C3921FB300
Case Size 0102(0805)
Resistance Value 3.92 kOhm
Rad Hard No
Product Dimensions 2.2 mm
Max Processing Temp 260
Case Style Conformal
Mounting Surface Mount
Operating Temperature -55 to 125 °C
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Product Diameter 1.1 mm
Product Length 2.2 mm