TNPW060324K3BEEA Vishay
TNPW060324K3BEEA Images
Please contact us for more photos of TNPW060324K3BEEA
Part Number TNPW060324K3BEEA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 24.3K Ohm 0.1% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level TNPW060324K3BEEA
Datasheet download TNPW060324K3BEEA.pdf
Request Quotation for TNPW060324K3BEEA
TNPW060324K3BEEA Specifications
Part Number TNPW060324K3BEEA
Operating Temperature -55 to 125 °C
Case Style Molded
Product Dimensions 1.6 x 0.85 x 0.45 mm
Resistance Value 24.3 kOhm
Package Type SMD
Type Thin Film
Tolerance 0.1 %
Failure Rate
Max Processing Temp 260
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Military Standard
Product Depth 0.85 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm