TNPW060334K0BEEA Vishay
TNPW060334K0BEEA Images
Please contact us for more photos of TNPW060334K0BEEA
Part Number TNPW060334K0BEEA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 34K Ohm 0.1% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level TNPW060334K0BEEA
Datasheet download TNPW060334K0BEEA.pdf
Request Quotation for TNPW060334K0BEEA
TNPW060334K0BEEA Specifications
Part Number TNPW060334K0BEEA
Product Dimensions 1.6 x 0.85 x 0.45 mm
Military Standard
Failure Rate
Tolerance 0.1 %
Case Style Molded
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Type Thin Film
Resistance Value 34 kOhm
Package Type SMD
Operating Temperature -55 to 125 °C
Product Depth 0.85 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm