| Part Number | XT9M20ANA8M |
|---|---|
| Manufacturer | Vishay |
| Quantity in stock | 316350 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 8MHz 20pF 2-Pin SMD Bulk |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | XT9M20ANA8M |
| Datasheet download |
| Part Number | XT9M20ANA8M |
|---|---|
| Pin Count | 2 |
| Max Processing Temp | 245 |
| Lead Finish | Tin/Copper |
| Product Dimensions | 11.1 x 4.7 x 4.5 mm |
| Supplier Package | SMD |
| Standard Frequency | 8 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Series Resistance | 100 Ohm |
| Rad Hard | No |
| Package | 2SMD |
| Replacement Part Number | PART-XT9M20ANA8M |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Seiko Instruments | Crystal 24MHz 12pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for X1E000021090700.pdf |
|
Seiko Instruments | RTC-4543SA B REAL TIME CLOCK MODULE PBFR - |
|
MMD Components | Crystal 16MHz 20pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for X20AB1-16.000MHZ-T.pdf |
|
Kyocera | Crystal 37.4MHz 8pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for CX1210DB37400D0FZFC1.pdf |
|
Fox | Crystal 22.1184MHz 2-Pin HC 49S Download PDF datasheet for 277LF-22.1184-8.pdf |
|
Abracon | Crystal 12.288MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3-12.288MHZ-D2Y-T.pdf |
|
Kyocera | KYOCT2016DB19200C0FLHA3 2*1.6,19.2 MHZ,- - |
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ABS25-32.768KHZ-TR.pdf |
|
AVX | AVXCX5032GA08000H0QTW CRYSTALS 8MHZ \u00b110 Download PDF datasheet for CX5032GA08000H0QTW.pdf |
|
ECS International | CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PFSMD ECX-1210 KHZ Crystal 32.768khz 20ppm 90k OHM -40C ~ 85C 2-SMD - |