BZX84-C30,215 Nexperia
BZX84-C30,215 Images
Please contact us for more photos of BZX84-C30,215
Part Number BZX84-C30,215
Manufacturer Nexperia
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Diode Zener Single 30V 5% 250mW 3-Pin SOT-23 T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level BZX84-C30,215
Datasheet download BZX84-C30,215.pdf
Request Quotation for BZX84-C30,215
BZX84-C30,215 Specifications
Part Number BZX84-C30,215
Pin Count 3
Supplier Package SOT-23
Product Dimensions 3 x 1.4 x 1 mm