UDZVFHTE-174.3B ROHM
UDZVFHTE-174.3B Images
Please contact us for more photos of UDZVFHTE-174.3B
Part Number UDZVFHTE-174.3B
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description ZENER SINGLE DIODE, 4.3 V, 200 MW, SOD-3
Category Discrete Semiconductor
Family Diode
ROHS Compliant Yes
MSL Level UDZVFHTE-174.3B
Datasheet download UDZVFHTE-174.3B.pdf
Request Quotation for UDZVFHTE-174.3B
UDZVFHTE-174.3B Specifications
Part Number UDZVFHTE-174.3B
Replacement Part Number PART-UDZVFHTE-174.3B
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for UDZVFHTE-174.3B
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
DB2G40800L
Panasonic
SCHOTTKY BARRIER DIODE
Download PDF datasheet for DB2G40800L.pdf
1N5230B-TAP
Vishay
Diode Zener Single 4.7V 5% 500mW 2-Pin DO-35 Ammo