ABLS-25.000MHZ-B2F-T Abracon
ABLS-25.000MHZ-B2F-T Images
Please contact us for more photos of ABLS-25.000MHZ-B2F-T
Part Number ABLS-25.000MHZ-B2F-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CRYSTAL, SMD, Low Profile, HC 49US (AT49), 25.000MHz, T&R 1k
ROHS Compliant Yes
MSL Level ABLS-25.000MHZ-B2F-T
Datasheet download ABLS-25.000MHZ-B2F-T.pdf
Request Quotation for ABLS-25.000MHZ-B2F-T
ABLS-25.000MHZ-B2F-T Specifications
Frequency Tolerance
Frequency Aging ±5(1st)
Standard Frequency 25 MHz
Load Capacitance 18
Rad Hard No
Product Dimensions 11.4 x 4.7 mm
Type Crystal
Frequency Stability ±30
Mode of Oscillation Fundamental
Supplier Package HC-49/US
Mounting Surface Mount
Series Resistance 40 Ohm