ABLS-LR-4.9152MHZ-T Abracon
ABLS-LR-4.9152MHZ-T Images
Please contact us for more photos of ABLS-LR-4.9152MHZ-T
Part Number ABLS-LR-4.9152MHZ-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Crystal SMD 4.9152MHz 18pF HC49 US T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ABLS-LR-4.9152MHZ-T
Datasheet download ABLS-LR-4.9152MHZ-T.pdf
Request Quotation for ABLS-LR-4.9152MHZ-T
ABLS-LR-4.9152MHZ-T Specifications
Series Resistance 20 Ohm
Rad Hard No
Mode of Oscillation Fundamental
Pin Count 2
Frequency Stability ±30
Product Dimensions 11.4 x 4.7 mm
Frequency Tolerance
Standard Frequency 4.9152 MHz