ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T Abracon
ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T Images
Please contact us for more photos of ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
Part Number ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CRYSTAL, SMD, uP, Low Profile, HC 49US (AT49), 25.000MHz, T&R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
Datasheet download ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T.pdf
Request Quotation for ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T Specifications
Series Resistance 40 Ohm
Pin Count 2
Rad Hard No
Product Dimensions 11.4 x 4.7 x 3.3(Max)
Frequency Aging
Max Processing Temp 260
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Load Capacitance
Mode of Oscillation Fundamental
Standard Frequency 25 MHz