ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T Abracon
ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T Images
Please contact us for more photos of ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T
Part Number ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CRYSTAL, SMD, uP, Low Profile, HC 49US (AT49), 3.6864MHz, T&R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T
Datasheet download ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T.pdf
Request Quotation for ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T
ABLS2-3.6864MHZ-D4Y-T Specifications
Max Processing Temp 260
Rad Hard No
Type Crystal
Mode of Oscillation Fundamental
Pin Count 2
Series Resistance 180 Ohm
Product Dimensions 11.4 x 4.7 mm
Standard Frequency 3.6864 MHz