| Part Number | ABM8-24.000MHZ-R60-D-1-W-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 553460 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 24MHz 18pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM8-24.000MHZ-R60-D-1-W-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM8-24.000MHZ-R60-D-1-W-T |
|---|---|
| Pin Count | 4 |
| Standard Frequency | 24 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | CSMD |
| Product Dimensions | 3.2 x 2.5 x 0.7 mm |
| Rad Hard | No |
| Type | Crystal |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM8-24.000MHZ-R60-D-1-W-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABS07-32.768KHZ-T.pdf |
|
AVX | Crystal 16MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for CX3225GB16000P0HPQCC.pdf |
|
CTS | Crystal 6MHz 20pF 2-Pin HC49 US SM T R Download PDF datasheet for ATS060SM-T.pdf |
|
Diodes Incorporated | XTAL,5.0X3.2,10MHZ,10PF,15PPM Download PDF datasheet for FY1000017.pdf |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | Crystal 0.032768MHz 9pF 2-Pin CSMD Download PDF datasheet for TZ1510A.pdf |
|
Seiko Instruments | - - |
|
MMD Components | Crystal 14.7456MHz 20pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for I20BB1-14.7456MHZ-T.pdf |
|
AVX | KEDCX3225GB25000M0PPSZ1 3225 25M Download PDF datasheet for CX3225GB25000M0PPSZ1.pdf |
|
AVX | KEDCX3225SA16000D0PTVCC X'TAL 16MHZ ,-40 Download PDF datasheet for CX3225SA16000D0PTVCC.pdf |
|
TAITIEN ELECTRONICS(SHENZHEN | TTIXIHEECNF-16.000000MHZ 10.8 X 4.5 MM - |