ABM8-27.120MHZ-B1U-T Abracon
ABM8-27.120MHZ-B1U-T Images
Please contact us for more photos of ABM8-27.120MHZ-B1U-T
Part Number ABM8-27.120MHZ-B1U-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Crystal, ABM8 Series, Ceramic, SMD, Ultra Minimature (2.5x3.2x0.8mm), 27.120MHz, -20\u00b0C~+70\u00b0C, \u00b110ppm, T&R 1k