| Part Number | ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 692420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 25MHz 10pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T |
|---|---|
| Supplier Package | CSMD |
| Product Dimensions | 3.2 x 2.5 x 1 mm |
| Rad Hard | No |
| Pin Count | 4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Frequency | 25 MHz |
| Series Resistance | 60 Ohm |
| Type | |
| Frequency Stability | |
| Mode of Oscillation | |
| Load Capacitance | |
| Frequency Aging | |
| Frequency Tolerance | |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Seiko Instruments | TSX-3225 @26MHZ( TN4-26251) - |
|
Seiko Instruments | MA-505 20.000000MHz 22pf 50ppm KS129019- - |
|
Diodes Incorporated | Crystal 25MHz 20pF 2-Pin HC 49 T R Download PDF datasheet for 49SMLB25.0000-20GGC-E(T).pdf |
|
Kyocera | Crystal 24MHz 12pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for CX5032GB24000H0HEQZ1.pdf |
|
CTS | Crystal 16MHz 10pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 402F16011CAT.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 32.768KHz 20pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for X1A000141000100.pdf |
|
Kyocera | KYOCX2016DB37400H0ZLZC1 2*1.6,37400KHZ,- Download PDF datasheet for CX2016DB37400H0ZLZC1.pdf |
|
AVX | AVXCX3225SB19200P0HEQ12 XTAL 19.2MHZ 18P Download PDF datasheet for CX3225SB19200P0HEQ12.pdf |
|
Abracon | APPROVED CRYSTAL FOR MICROCHIP MRF89XAM8A, 5.0 X 3.2MM, 15PF Download PDF datasheet for ABM3B-155-12.800MHZ-T.pdf |
|
Diodes Incorporated | 3.2X2.5 SEAM SEALED CRYSTAL - |