| Part Number | ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 283930 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 32MHz 10pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T |
|---|---|
| Pin Count | 4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Series Resistance | 50 Ohm |
| Frequency Tolerance | |
| Type | |
| Mode of Oscillation | |
| Load Capacitance | |
| Frequency Aging | |
| Frequency Stability | |
| Supplier Package | CSMD |
| Standard Frequency | 32 MHz |
| Product Dimensions | 3.2 x 2.5 x 1 mm |
| Rad Hard | No |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM8G-32.000MHZ-B4Y-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Diodes Incorporated | 40MHZ CRYSTAL 3225 Download PDF datasheet for FL4000116.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ceramic Resonator 20MHz 15pF 3-Pin SMD Emboss T R Download PDF datasheet for CSTCE20M0V13C17-R0.pdf |
|
Abracon | Crystal 14.31818MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM7-14.31818MHZ-D2Y-T.pdf |
|
AVX | Crystal 27MHz 8pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for CX2016DB27000D0GEJCC.pdf |
|
Kyocera | KYOCX2520FDB16000B0FGHC1 XTAL,16MHZ,-20~ - |
|
Abracon | SURFACE MOUNT MICROPROCESSOR CRYSTAL Download PDF datasheet for ABSM3AG-101-20.000MHZ-T.pdf |
|
Diodes Incorporated | Crystal 24MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for NES6NAK1-24.0000-18(T).pdf |
|
Abracon | Crystal 25MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM7-25.000MHZ-T.pdf |
|
Abracon | ATFC THIN FILM INDUCTOR - |
|
Fox | Crystal 11.0592MHz 20pF 2-Pin HC 49S Download PDF datasheet for FOXSLF 115-20.pdf |