| Part Number | ABMM-14.7456MHZ-B2-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 389000 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 14.7456MHz 7pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABMM-14.7456MHZ-B2-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABMM-14.7456MHZ-B2-T |
|---|---|
| Mode of Oscillation | Fundamental |
| Rad Hard | No |
| Type | Crystal |
| Supplier Package | CSMD |
| Standard Frequency | 14.7456 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Series Resistance | 50 Ohm |
| Pin Count | 4 |
| Product Dimensions | 7.2 x 5.2 x 1.1 mm |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABMM-14.7456MHZ-B2-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
AVX | Crystals 25000kHz 8pF With Thermistor Download PDF datasheet for CX3225GB25000D0HEQZ1.pdf |
|
Abracon | Crystal 10MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM2-10.000MHZ-D4Y-T.pdf |
|
Abracon | CRYSTAL 32.768KHZ SMD Download PDF datasheet for ABS07-32.768KHZ-9-1-T.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q13MC1462000200.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 25MHz 18pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q22MA3061007214.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 26MHz 9pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for Q24FA20H0021600.pdf |
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ABS25-32.768KHZ-T.pdf |
|
Kyocera | KYOST1210SB32768H5HPWC1 XTAL,32.768KHZ,- - |
|
Abracon | Crystal 26MHz 10pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3B-26.000MHZ-10-1-U-T.pdf |
|
Diodes Incorporated | CRYSTAL CERAMIC SEAM3225 T&R 3K - |