ASDM1-10.000MHZ-LC-T Abracon
ASDM1-10.000MHZ-LC-T Images
Please contact us for more photos of ASDM1-10.000MHZ-LC-T
Part Number ASDM1-10.000MHZ-LC-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Clock Oscillator 10MHz 15pF \u00b150ppm 4-Pin QFN T R
Category Logic & Timing IC
Family SMD Crystal Oscillator
ROHS Compliant Yes
MSL Level ASDM1-10.000MHZ-LC-T
Datasheet download ASDM1-10.000MHZ-LC-T.pdf
Request Quotation for ASDM1-10.000MHZ-LC-T
ASDM1-10.000MHZ-LC-T Specifications
Product Dimensions 2.5 x 2 x 0.85 mm
Supplier Package QFN
Maximum Symmetry 55 %
Frequency Stability ±50 ppm
Mounting Surface Mount
Pin Count 4
Load Capacitance
Frequency Aging
Operating Supply Voltage
Category
Type
Standard Frequency 10 MHz