ASEMB-27.000MHZ-XY-T Abracon
ASEMB-27.000MHZ-XY-T Images
Please contact us for more photos of ASEMB-27.000MHZ-XY-T
Part Number ASEMB-27.000MHZ-XY-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Silicon Oscillator 27MHz 15pF \u00b110ppm 4-Pin QFN T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ASEMB-27.000MHZ-XY-T
Datasheet download ASEMB-27.000MHZ-XY-T.pdf
Request Quotation for ASEMB-27.000MHZ-XY-T
ASEMB-27.000MHZ-XY-T Specifications
Supplier Package QFN
Mounting Surface Mount
Standard Frequency 27 MHz
MSL Level 1
Frequency Stability ±10 ppm
Load Capacitance 15
Product Dimensions 3.5 x 2.5 mm