08055C224KAT2A AVX
08055C224KAT2A Images
Please contact us for more photos of 08055C224KAT2A
Part Number 08055C224KAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% SMD 0805 125\u00b0C Embossed T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 08055C224KAT2A
Datasheet download 08055C224KAT2A.pdf
Request Quotation for 08055C224KAT2A
08055C224KAT2A Specifications
Part Number 08055C224KAT2A
Product Dimensions 2.01 x 1.25 x 1.4 mm