C0402C104M8PACTU KEMET
C0402C104M8PACTU Images
Please contact us for more photos of C0402C104M8PACTU
Part Number C0402C104M8PACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.1UF 10VDC X5R 20% SMD 0402