08055F222K4T2A AVX
08055F222K4T2A Images
Please contact us for more photos of 08055F222K4T2A
Part Number 08055F222K4T2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.0022uF 50V X8R 10% SMD 0805 150\u00b0C Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 08055F222K4T2A
Datasheet download 08055F222K4T2A.pdf
Request Quotation for 08055F222K4T2A
08055F222K4T2A Specifications
Part Number 08055F222K4T2A
Lead Finish Matte Tin
Product Dimensions 2.01 x 1.25 x 0.94 mm