CM03B472K10AH AVX
CM03B472K10AH Images
Please contact us for more photos of CM03B472K10AH
Part Number CM03B472K10AH
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 0201 4.7NF 10V 10%
ROHS Compliant Yes
MSL Level CM03B472K10AH
Datasheet download CM03B472K10AH.pdf
Request Quotation for CM03B472K10AH
CM03B472K10AH Specifications
Part Number CM03B472K10AH
Dielectric C0G
Capacitance Value 4.7 nF