CM03X5R822K10AH AVX
CM03X5R822K10AH Images
Please contact us for more photos of CM03X5R822K10AH
Part Number CM03X5R822K10AH
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP CER 8200PF 10V X5R 0201
ROHS Compliant Yes
MSL Level CM03X5R822K10AH
Datasheet download CM03X5R822K10AH.pdf
Request Quotation for CM03X5R822K10AH
CM03X5R822K10AH Specifications
Part Number CM03X5R822K10AH
Capacitance Value 8,200 pF