SR151A331JAR-NR AVX
SR151A331JAR-NR Images
Please contact us for more photos of SR151A331JAR-NR
Part Number SR151A331JAR-NR
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RA LEAD MLC CAP NPO 330PF 100V 5%