CR01005-FW-7152GZ2 Bourns
CR01005-FW-7152GZ2 Images
Please contact us for more photos of CR01005-FW-7152GZ2
Part Number CR01005-FW-7152GZ2
Manufacturer Bourns
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description BNSCR01005-FW-7152GZ2 RES, SM 71.5K OHM
ROHS Compliant Yes
MSL Level CR01005-FW-7152GZ2
Datasheet download -
Request Quotation for CR01005-FW-7152GZ2
CR01005-FW-7152GZ2 Specifications
Part Number CR01005-FW-7152GZ2
Replacement Part Number PART-CR01005-FW-7152GZ2
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for CR01005-FW-7152GZ2
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
ESR03EZPF2200
ROHM
RES ANTI-SURGE 0603 220 OHM 1 4W 1% SMD