CR0402-JW-101GZ2 Bourns
CR0402-JW-101GZ2 Images
Please contact us for more photos of CR0402-JW-101GZ2
Part Number CR0402-JW-101GZ2
Manufacturer Bourns
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0402 100 Ohm 5% 1 16W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R