| Part Number | 403I35E25M00000 |
|---|---|
| Manufacturer | CTS |
| Quantity in stock | 393980 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 25MHz 20pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 403I35E25M00000 |
| Datasheet download |
| Part Number | 403I35E25M00000 |
|---|---|
| Pin Count | 4 |
| MSL Level | 1 |
| Standard Frequency | 25 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Product Dimensions | 3.2 x 2.5 x 0.8 mm |
| Max Processing Temp | 260 |
| Lead Finish | Gold |
| Rad Hard | No |
| Supplier Package | CSMD |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-403I35E25M00000 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Abracon | Crystal 16MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM8G-16.000MHZ-18-D2Y-T.pdf |
|
Diodes Incorporated | 40MHZ CRYSTAL 5032 Download PDF datasheet for FY4000057.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 0.032768MHz 9pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q13MC1462000400.pdf |
|
Seiko Instruments | TSX-3225_40M_9PF_10PPM Download PDF datasheet for X1E000021017200.pdf |
|
Abracon | ABRABM8-26.000MHZ-10-E1U-T CRYSTAL 26.00 Download PDF datasheet for ABM8-26.000MHZ-10-E1U-T.pdf |
|
Diodes Incorporated | Crystal 24MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for NES6NAK1-24.0000-18(T).pdf |
|
NDK | NX3225GA CQG 32MHZ + -15 + -15PPM 8PF 3. - |
|
Seiko Instruments | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for X1A000121000514.pdf |
|
AVX | Crystal 0.032768MHz 9pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ST2012SB32768E0HPWBB.pdf |
|
NDK | Crystal 20MHz 8pF 2-Pin SMD Download PDF datasheet for NX8045GB200C.pdf |