| Part Number | 445I23D25M00000 |
|---|---|
| Manufacturer | CTS |
| Quantity in stock | 544640 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 25MHz 18pF 2-Pin SMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 445I23D25M00000 |
| Datasheet download |
| Part Number | 445I23D25M00000 |
|---|---|
| Supplier Package | SMD |
| Rad Hard | No |
| Pin Count | 2 |
| Product Dimensions | 5 x 3.2 x 1.35 mm |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Frequency | 25 MHz |
| Package | 2SMD |
| Replacement Part Number | PART-445I23D25M00000 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
AVX | KYOCX3225GB12000R0KEQZZ XTAL,20PF,4P,3.2 Download PDF datasheet for CX3225GB12000R0KEQZZ.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 32KHz 12.5pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q14FC1350000600.pdf |
|
Fox | Crystal 3.96MHz 18pF 2-Pin HC 49 T R Download PDF datasheet for 278LF-3.96-1.pdf |
|
Pericom Semiconductor | Crystal 24MHz 9pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for FL2400097.pdf |
|
Seiko Instruments | - - |
|
Abracon | MINIATURE CRYSTAL SMD, CERAMIC, 27.000MHZ, 10PF, 20PPM @ 25C Download PDF datasheet for ABM10-27.000MHZ-D30-T3.pdf |
|
AVX | Crystals 25000kHz 8pF With Thermistor Download PDF datasheet for CX3225GB25000D0HEQZ1.pdf |
|
AVX | Resonator 6MHz 3-Pin SMD T R Download PDF datasheet for PBRC6.00HR50X000.pdf |
|
Diodes Incorporated | SMD SEAM XTAL 2*2.5(4P), 16.000000MHZ Download PDF datasheet for FH1600022.pdf |
|
ABM10-30.000MHZ-12-R60-1-N15-T Abracon |
Crystal 30MHz 12pF 4-Pin Miniature CSMD T R Download PDF datasheet for ABM10-30.000MHZ-12-R60-1-N15-T.pdf |