| Part Number | SNSAS2150 |
|---|---|
| Manufacturer | Diodes Incorporated |
| Quantity in stock | 399120 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SMD Crystal Oscillator 150MHz 3.3V 6-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | SMD Crystal Oscillator |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNSAS2150 |
| Datasheet download |
| Part Number | SNSAS2150 |
|---|---|
| Rad Hard | No |
| Mounting | Surface Mount |
| Category | SMD |
| Frequency Stability | ±50 ppm |
| Pin Count | 6 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Symmetry | 55 % |
| Supplier Package | CSMD |
| Output Level | LVPECL |
| Product Dimensions | 7 x 5 x 2 mm |
| Standard Frequency | 150 MHz |
| Type | Crystal Oscillator |
| Package | 6CSMD |
| Replacement Part Number | PART-SNSAS2150 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Seiko Instruments | SG-210SCH 100.0000MB Download PDF datasheet for X1G003931000900.pdf |
|
Silicon Labs | SMD Crystal Oscillator 100MHz 3.3V 6-Pin SMD Tray Download PDF datasheet for 510DBA100M000BAG.pdf |
|
Diodes Incorporated | SMD SEAM CXO 2.5*2.0(4P), 48.000000MHZ - |
|
TXC(NINGBO)CORPORATION | Crystal, SMD, OZ Series, 2520 19.2MHz 7pF 3ppm PIN Download PDF datasheet for OZ19270001.pdf |
|
Diodes Incorporated | 50MHZ SMT CRYSTAL - |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | X'TAL,16MHZ, 10PPM 10PF 2520 Download PDF datasheet for TZ0705A.pdf |
|
Kyocera | KYOKT2520K26000ZAW23ZMS X'TAL OSC,26MHZ, Download PDF datasheet for KT2520K26000ZAW23ZMS.pdf |
|
Diodes Incorporated | OSC,48MHZ CMOS 2.5V 50PPM-20 +70C Download PDF datasheet for FN4800065.pdf |
|
Abracon | Crystal 24MHz 12pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ABLS-24.0000MHZ-12-A7YFT.pdf |
|
Silicon Labs | SMD Crystal Oscillator 336.401824MHz 2.5V 6-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 531FB000213DGR.pdf |