GDLW0502P-200N GOTREND TECHNOLOGY
GDLW0502P-200N Images
Please contact us for more photos of GDLW0502P-200N
Part Number GDLW0502P-200N
Manufacturer GOTREND TECHNOLOGY
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind Common Mode Choke Shielded 20Ohm 30% 10MHz 5A T R
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level GDLW0502P-200N
Datasheet download -
Request Quotation for GDLW0502P-200N
GDLW0502P-200N Specifications
Part Number GDLW0502P-200N
Impedance 20
Package Dimensions 5 x 4.8 x 2.5
Package/Case 5 X 4.8 X 2.5
Tolerance 30
Maximum Processing Temperature 255
Maximum DC Current 5
Pin Count 4
Rad Hard No
Type Common Mode Choke
Test Frequency 10
Operating Temperature -40 to 125 °C