792A-24.576-1 Integrated Device Technology
792A-24.576-1 Images
Please contact us for more photos of 792A-24.576-1
Part Number 792A-24.576-1
Manufacturer Integrated Device Technology
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Controlled Oscillator 24.576MHz VCXO HCMOS 4-Pin CSMD T R
Category Logic & Timing IC
Family SMD Crystal Oscillator
ROHS Compliant Yes
MSL Level 792A-24.576-1
Datasheet download 792A-24.576-1.pdf
Request Quotation for 792A-24.576-1
792A-24.576-1 Specifications
Part Number 792A-24.576-1
Replacement Part Number PART-792A-24.576-1
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for 792A-24.576-1
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
FN4800065
Diodes Incorporated
OSC,48MHZ CMOS 2.5V 50PPM-20 +70C
Download PDF datasheet for FN4800065.pdf
530AA312M500DGR
Silicon Labs
SMD Crystal Oscillator 312.5MHz 3.3V 6-Pin SMD T R