| Part Number | L-07C3N3SV6T |
|---|---|
| Manufacturer | Johanson Technology |
| Quantity in stock | 727390 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind RF Chip Multi-Layer 3.3nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Ceramic 300mA 0402 Paper T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L-07C3N3SV6T |
| Datasheet download |
| Part Number | L-07C3N3SV6T |
|---|---|
| Supplier Package | 0402 |
| Max Processing Temp | 260 |
| Package/Case | 0402 |
| Tolerance | 0.3 nH |
| Rad Hard | No |
| Pin Count | 2 |
| Lead Finish | Tin Over Nickel |
| Technology | Multi-Layer |
| Operating Temperature | -40 to 100 °C |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Product Dimensions | 1 x 0.5 x 0.5 |
| Product Depth | 0.5 mm |
| Product Height | 0.5 mm |
| Product Length | 1 mm |
| Replacement Part Number | PART-L-07C3N3SV6T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
TAIYO YUDEN | Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A Embossed T R Download PDF datasheet for NRS5040T3R3NMGJ.pdf |
|
Vishay | Ind Chip High Current Shielded 6.8uH 20% 100KHz 9A 4040 T R Download PDF datasheet for IHLP4040DZER6R8M1A.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 47uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 320mA T R Download PDF datasheet for SRU3028-470Y.pdf |
|
Bourns | Ind Power Wirewound 1mH 20% 100KHz Ferrite 70mA T R Download PDF datasheet for SDE6603-102M.pdf |
|
TDK | Ind General Purpose Chip Wirewound 12nH 5% 250MHz 40Q-Factor Ceramic 700mA 0805 Blister T R Download PDF datasheet for B82498B3120J.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 3.2A T R Download PDF datasheet for SRU5028-2R2Y.pdf |
|
Pulse | Ind Power Bead Wirewound 150nH 15% 100KHz 41A T R Download PDF datasheet for PA2607.151NLT.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz 0.26A 4 X 4 X 1.8 Download PDF datasheet for IFSC1515AHER331M01.pdf |
|
TE Connectivity | Ind Bead Multi-Layer 300Ohm Ferrite 600mA 0805 T R Download PDF datasheet for 1-1624117-3.pdf |
|
Bourns | Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A T R Download PDF datasheet for SRN6045-330M.pdf |