L-07C4N7SV6T Johanson Technology
L-07C4N7SV6T Images
Please contact us for more photos of L-07C4N7SV6T
Part Number L-07C4N7SV6T
Manufacturer Johanson Technology
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind RF Chip Multi-Layer 4.7nH 0.3nH 100MHz 8Q-Factor Ceramic 300mA 0402 Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level L-07C4N7SV6T
Datasheet download L-07C4N7SV6T.pdf
Request Quotation for L-07C4N7SV6T
L-07C4N7SV6T Specifications
Part Number L-07C4N7SV6T
Package/Case 0402
Tolerance 0.3 nH
Product Dimensions 1.1 x 0.6 x 0.6 mm
Rad Hard No
Max Processing Temp 260|270
Lead Finish Matte Tin
Operating Temperature -40 to 100 °C
Test Frequency 100 MHz
Technology Multi-Layer
Product Depth 0.6 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 1.1 mm