C0402C391K5RACAUTO KEMET
C0402C391K5RACAUTO Images
Please contact us for more photos of C0402C391K5RACAUTO
Part Number C0402C391K5RACAUTO
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description KEMC0402C391K5RACAUTO 390 PF, 10%, 50 V,