C0805C154J3RACTU KEMET
C0805C154J3RACTU Images
Please contact us for more photos of C0805C154J3RACTU
Part Number C0805C154J3RACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.15UF 25VDC X7R 5% SMD 0805