C1206C333J5RAC KEMET
C1206C333J5RAC Images
Please contact us for more photos of C1206C333J5RAC
Part Number C1206C333J5RAC
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP CERAMIC 0.033UF 50V X7R 5% SMD 1206