C1210C106K9PACTU KEMET
C1210C106K9PACTU Images
Please contact us for more photos of C1210C106K9PACTU
Part Number C1210C106K9PACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 10UF 6.3VDC X5R 10% SMD 1210