C1210C221JGGAC TU KEMET
C1210C221JGGAC TU Images
Please contact us for more photos of C1210C221JGGAC TU
Part Number C1210C221JGGAC TU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 220pF 2000V C0G 5% SMD 1210 125\u00b0C Plastic T R