| Part Number | BLM21PG220SN1D |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Manufacturing |
| Quantity in stock | 877250 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Chip Bead 22Ohm 25% 100MHz Ferrite 6A 0805 Paper T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | BLM21PG220SN1D |
| Datasheet download |
| Part Number | BLM21PG220SN1D |
|---|---|
| Package/Case | 0805 |
| Tolerance | 25 % |
| Lead Finish | Matte Tin |
| MSL Level | 2 |
| Max Processing Temp | 260|265 |
| Product Dimensions | 2.2 x 1.45 x 1.05 mm |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Product Depth | 1.45 mm |
| Product Height | 1.05 mm |
| Product Length | 2.2 mm |
| Replacement Part Number | PART-BLM21PG220SN1D |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Bourns | Ind Common Mode Choke 5mH 2A T R Download PDF datasheet for PM3700-60-RC.pdf |
|
Laird | Ind Chip 1KOhm 100MHz 200mA 1206 Download PDF datasheet for DA1206B102R-10.pdf |
|
Bourns | Ind Power Wirewound 1.5mH 10% 1KHz 27Q-Factor Ferrite 150mA T R Download PDF datasheet for SDR0805-152KL.pdf |
|
Eaton | Ind High Current Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Powdered Iron 4.5A T R Download PDF datasheet for HCM0703-6R8-R.pdf |
|
Eaton | Ind Power Unshielded Wirewound 150nH 10% 100KHz 339Q-Factor Ferrite 55A T R Download PDF datasheet for FP1109B1-R150-R.pdf |
|
Eaton | Ind High Current Power Wirewound 100nH 10% 100KHz Ferrite 65A T R Download PDF datasheet for FP0805R1-R10-R.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind RF Chip Unshielded Wirewound 6.2nH 0.2nH 100MHz 35Q-Factor Ferrite 750mA 0603 Paper T R Download PDF datasheet for LQW18AN6N2C0ZD.pdf |
|
TAIYO YUDEN | Ind High Current Chip Bead 220Ohm 25% 100MHz Ferrite 1.5A 0603 T R Download PDF datasheet for FBMH1608HM221-T.pdf |
|
NIC Components | Ind Power Unshielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 1.1A T R Download PDF datasheet for NPI43C100MTRF.pdf |
|
Bourns | Ind Power Wirewound 1mH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 110mA T R Download PDF datasheet for SDR0503-102KL.pdf |