| Part Number | DLP11SN900HL2L |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Manufacturing |
| Quantity in stock | 484630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Common Mode Shielded Thin Film 90Ohm 100MHz 0504 Embossed T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DLP11SN900HL2L |
| Datasheet download |
| Part Number | DLP11SN900HL2L |
|---|---|
| Impedance | 90 Ohm |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Protection Style | Shielded |
| Technology | Thin Film |
| Type | Common Mode |
| Package/Case | 0504 |
| Max Processing Temp | 260 |
| Product Dimensions | 1.25 x 1 mm |
| Product Depth | 1 mm |
| Product Length | 1.25 mm |
| Replacement Part Number | PART-DLP11SN900HL2L |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
KEMET | FIXED INDUCTORS 22NH 300MA 5% Download PDF datasheet for L0402C22NJRMST.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind Chip Bead 60Ohm 25% 100MHz Ferrite 3A 0805 Paper T R Download PDF datasheet for BLM21PG600SN1D.pdf |
|
Bourns | Ind Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 490mA T R Download PDF datasheet for SDR0805-221KL.pdf |
|
SHENZHEN SUNLORD ELECTRONICS | Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 4A T R Download PDF datasheet for WPN4020H3R3MT.pdf |
|
TDK | Ind Power Shielded 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.85A T R Download PDF datasheet for B82477D4473M.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 400mA T R Download PDF datasheet for SRR6603-680ML.pdf |
|
Vishay | Ind Common Mode Choke 700 Ohm 25% 100MHz 4A 2824 T R Download PDF datasheet for ICM2824ER701V.pdf |
|
TAIYO YUDEN | Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3A 2424 T R Download PDF datasheet for NRS6028T 4R7MMGK.pdf |
|
Eaton | POWER INDUCTOR 15UH - |
|
Eaton | Ind Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Ferrite 2.53A 2020 T R Download PDF datasheet for SD14-1R5-R.pdf |