GRM219R71H222KA17D Murata Manufacturing
GRM219R71H222KA17D Images
Please contact us for more photos of GRM219R71H222KA17D
Part Number GRM219R71H222KA17D
Manufacturer Murata Manufacturing
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.0022UF 50VDC X7R 10% SMD 0805 PAPER TAPE