| Part Number | LQW15AN4N3B80D |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Manufacturing |
| Quantity in stock | 704470 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind RF Chip Unshielded Wirewound 4.3nH 0.1nH 100MHz 32Q-Factor Ferrite 1.8A 0402 Paper T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LQW15AN4N3B80D |
| Datasheet download |
| Part Number | LQW15AN4N3B80D |
|---|---|
| Package/Case | 0402 |
| Pin Count | 2 |
| Product Dimensions | 1 x 0.6 x 0.5 |
| Technology | Wirewound |
| Protection Style | Unshielded |
| Max Processing Temp | 260 |
| Supplier Package | 0402 |
| Rad Hard | No |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Lead Finish | Tin |
| Tolerance | 0.1 nH |
| Product Depth | 0.6 mm |
| Product Height | 0.5 mm |
| Product Length | 1 mm |
| Replacement Part Number | PART-LQW15AN4N3B80D |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Sumida | Ind Power Shielded Wirewound 22uH 30% 100KHz Ferrite 400mA 1515 Carrier T R Download PDF datasheet for CDRH3D16NP-220NC.pdf |
|
Johanson Technology | Ind RF Chip Multi-Layer 3.9nH 0.3nH 4Q-Factor Ceramic 300mA 0201 Paper T R Download PDF datasheet for L-05B3N9SV6T.pdf |
|
Sumida | Ind Power Shielded Wirewound 5uH 30% 100KHz Ferrite 2.4A Carrier T R Download PDF datasheet for CDRH6D28NP-5R0NC.pdf |
|
Bourns | Ind Power Wirewound 1mH 20% 100KHz Ferrite 70mA T R Download PDF datasheet for SDE6603-102M.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind RF Chip Wirewound Download PDF datasheet for LQW15AN10NG80D.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.5A T R Download PDF datasheet for SRR4018-6R8Y.pdf |
|
Abracon | Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A T R Download PDF datasheet for ASPI-104S-220M-T.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A 4040 T R Download PDF datasheet for SRP1038A-3R3M.pdf |
|
Pulse | Ind Power Shielded Wirewound 1mH 20% 100KHz 400mA T R Download PDF datasheet for P1168.105NLT.pdf |
|
Panasonic | Ind Choke Coil Shielded 22uH 20% 100KHz 640mA 1515 Embossed Carrier T R Download PDF datasheet for ELL4LG220MA.pdf |