LQW18AN27NG00D Murata Manufacturing
LQW18AN27NG00D Images
Please contact us for more photos of LQW18AN27NG00D
Part Number LQW18AN27NG00D
Manufacturer Murata Manufacturing
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind RF Chip Wirewound 27nH 2% 100MHz 40Q-Factor 440mA 0603 Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level LQW18AN27NG00D
Datasheet download LQW18AN27NG00D.pdf
Request Quotation for LQW18AN27NG00D
LQW18AN27NG00D Specifications
Part Number LQW18AN27NG00D
Lead Finish Matte Tin
Tolerance 2 %
Test Frequency 100 MHz
Package/Case 0603
Operating Temperature -55 to 125 °C
Technology Wirewound
Rad Hard No
Max Processing Temp 260
Product Dimensions 1.8 x 1 x 1 mm
Product Depth 1 mm
Product Height 1 mm
Product Length 1.8 mm