NICNMC0402X7R223J25TRPF NIC Components
NICNMC0402X7R223J25TRPF Images
Please contact us for more photos of NICNMC0402X7R223J25TRPF
Part Number NICNMC0402X7R223J25TRPF
Manufacturer NIC Components
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description NICNMC0402X7R223J25TRPF MLCC CERAMIC C
Category Capacitors
Family Capacitor Ceramic Multilayer
ROHS Compliant Yes
MSL Level NICNMC0402X7R223J25TRPF
Datasheet download -
Request Quotation for NICNMC0402X7R223J25TRPF
NICNMC0402X7R223J25TRPF Specifications
Replacement Part Number PART-NICNMC0402X7R223J25TRPF
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for NICNMC0402X7R223J25TRPF
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
04023J1R7ABSTR
AVX
Cap Ceramic 1.7pF 25V C0G 0.05pF SMD 0402 125\u00b0C T R