EMVY6R3ADA221MF551 Nippon ChemiCon
EMVY6R3ADA221MF551 Images
Please contact us for more photos of EMVY6R3ADA221MF551
Part Number EMVY6R3ADA221MF551
Manufacturer Nippon ChemiCon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description NCCEMVY6R3ADA221MF551 CAPACITOR (HF)
Category Capacitors
Family Capacitor Aluminum
ROHS Compliant Yes
MSL Level EMVY6R3ADA221MF551
Datasheet download -
Request Quotation for EMVY6R3ADA221MF551
EMVY6R3ADA221MF551 Specifications
Part Number EMVY6R3ADA221MF551
Replacement Part Number PART-EMVY6R3ADA221MF551
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for EMVY6R3ADA221MF551
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
EKMG100EC3221MF11D
Nippon ChemiCon
Cap Aluminum 220uF 10V \u00b120% (6.3 X 11mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 2.5mm 170mA 1000hr 105\u00b0C Bulk