EEEFK1H221VJ Panasonic
EEEFK1H221VJ Images
Please contact us for more photos of EEEFK1H221VJ
Part Number EEEFK1H221VJ
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP ALUM 220UF 50V 20% SMD